Centrum Wiedzy Majów w Internecie

www.centrumwiedzymajow.pl to strona, która stanowi blok Wiedzy Kalendarza Majów, wg. Prawdziwej Rachuby Majów.

Natomiast strona, na której się Państwo znajdują obecnie jest stroną czynną, na której można znaleźć wykłady omawiające Kiny Dnia na 7 dni.
Słowa "KLUCZE" informują, jakie wyzwania i wsparcie przynoszą te Energie w naszym dualistycznym świecie. Również na tej stronie sukcesywnie zamieszczane są artykuły, zdjęcia, aktualności ze świata, informacje o warsztatach, wykładach, seminariach, spotkaniach itp.

Strony te powstały w celu przybliżania poszukującym odpowiedzi na nurtujące nas pytania:
KIM JESTEM, SKĄD JESTEM, PO CO TU JESTEM i DOKĄD ZMIERZAM?...

W miarę odnajdywania odpowiedzi przychodzi ROZPOZNANIE I ZROZUMIENIE rzeczywistości, w jakiej przyszło nam życ na tej Planecie.

Poprzez poznanie Indywidualnego DRZEWA ŻYCIA, które wpisane jest w Świętyr- Duchowy Kalendarz Majów TZOLKIN, który zawiera WIELKI BOSKI PLAN, możemy poznać swoją ENERGIĘ NARODZIN, czyli Program Duszy na to życie.

Rozpisane Indywidualne Drzewo Życia w postaci Krzyża Równoramiennego pokazuje zapis wyniku z jakim tu przyszlismy, a takze wyniku, do którego nasza Dusza zmierza w tym życiu - czyli swoje Przeznaczenie, oraz przepływ Energii męskiej i żeńskiej naszych Przodków.

Odczytanie zapisu pomaga zrozumieć, dlaczego mamy np. problemy w partnerstwie, ze znalezieniem pracy, czy uruchomieniem własnej firmy, albo dlaczego nasze dzieci mają kłopoty ze zdrowiem.

Z w/w strony będzie można dowiedzieć sie, jaka Prawda związana jest z rokiem 2012, o którym tyle sie mówi.... Jakie potężne zmiany zaszły już na naszej Planecie, zwłaszcza ostatnio, a o których większość nie wie....

Artykuły powstają stopniowo na bazie Wiedzy Kalendarza Majów.

Zapraszamy do lektury!
Carl Johan Calleman

w Centrum Wiedzy Majów
zaloguj