Sflimowane wykłady Beaty Ohryzko

Kalendarz Majów już dostępny do zamówienia!
Kontakt w sprawie zamówienia nowego Kalendarza pod tel. 501 821 052 lub mailowo: white_beata_lodz@wp.pl lub bezpośrednio w Centrum Wiedzy Majów w Łodzi
Kalendarz zawiera Rok Majański 2011 i 2012, wg. Prawdziwej Rachuby Majów, nie zmienianej od 2,5 tysiąca lat.

Edycja ta zawiera PRZEKAZY na temat ROKU 2012 Ojca Duchowego obu Ameryk, Największego Strażnika tej Wiedzy, Głowy Starszyzny Majów - DONA ALEJANDRO OXLAJ, z którymi zapoznała się Beata Ohryzko podczas pobytu w Gwatemali u Dona Alejandro, Jego żony Elizabeth i Starszyzny Majów. Kalendarz ten wydany jest po raz PIERWSZY poza Gwatemalą. Na jego wydanie Beata Ohryzko otrzymała POZWOLENIE i BŁOGOSŁAWIEŃSTWO Dona Alejandro Oxlaj i Starszyzny Majów.

Nasze Centrum wydało po raz pierwszy w Polsce płytę ze sfilmowanym WYWIADEM z OJCEM DUCHOWYM obu Ameryk, GŁOWĄ STARSZYZNY WSZYSTKICH MAJÓW - DONEM ALEJANDRO PEREZ OXLAJ.
Wywiad ten zawiera PRZESŁANIE od DONA ALEJANDRO dla ŚWIATA o PRZEJŚCIU Ludzkości i Planety w Wyższy Wymiar, kiedy nadejdzie PUNKT ZERO.
DON ALEJANDRO wyjaśnia w nim również, że kalendarz ARGUELLESSA DREAMSPELL NIE JEST KALENDARZEM MAJÓW i NIGDY NIE BYŁ !!!!!!! Jest to manipulacja świadomością człowieka.
Arguelless pojechał do Gwatemali, do Dona ALEJANDRO z propozycją uznania jego kalendarza, który jest zlepkiem I Chingu, Świetej Geometrii i Psychologi Junga... Rdzennych Majów - STRAŻNIKÓW tej WIEDZY, wielce zszokowała i oburzyła ta propozycja... Odjechał z "kwitkiem"
Nastepnie Arguelless zabiegał o uznanie jego kalendarza (rzekomo majańskiego) w ONZ, jako JEDYNEGO kalendarza na świecie. Lecz odrzucono stanowczo jego propozycję.
Niestrudzony Arguelless nie dawał za wygraną... Tym razem zabiegał o poparcie i błogosławieństwo dla swojego kalendarza, jako Kalendarz Majów, od Św. Pamięci Ojca Św. JANA PAWŁA II i również go NIE OTRZYMAŁ.
Dlaczego tak usilnie o to zabiegał?....Wkrótce na naszej stronie, ukaże się wyjaśniający Artykuł, na ten temat....
Płyta do nabycia w Centrum Wiedzy Majów.s zaloguj