Zapraszamy na warsztaty

STAROŻYTNEJ WIEDZY ŚWIĘTEGO KALENDARZA MAJÓW,

PRAWDZIWEJ, NIEZMIENIANEJ OD TYSIĘCY LAT RACHUBY MAJÓW.


Warsztaty poprowadzi Beata Ohryzko, która Wiedzę tę zgłębiała podczas pobytu w Gwatemali u DONA ALEJANDRO PEREZ OXLAJ - OJCA DUCHOWEGO obu Ameryk, Arcykapłana 13 pokolenia, Głowy Starszyzny wszystkich Majów. DON ALEJANDRO PEREZ od 08.08. 2008 r. zasiada w Parlamencie Gwatemali wraz ze swoją Starszyzną Majów liczącą 440 członków.

Beata Ohryzko otrzymała od Dona ALEJANDRO PEREZ i Starszyzny RDZENNYCH MAJÓW, Pozwolenie i Błogosławieństwo na wydanie ŚWIĘTEGO KALENDARZA MAJÓW wg PRAWDZIWEJ RACHUBY MAJÓW, po raz pierwszy poza Gwatemalą. Kalendarz wraz z PROROCTWAMI MAJÓW do nabycia podczas warsztatów, na które serdecznie ZAPRASZAMY.

PROGRAM WARSZTATÓW I DZIEŃ
Wiedza o Świętym Kalendarzu Majów, zawierającym WIELKI BOSKI PLAN STWARZANIA , którego jesteśmy częścią.

KOSMICZNE DRZEWO ŚWIATA a INDYWIDUALNE DRZEWO ŻYCIA. Jego oddziaływanie na człowieka oraz wszystkie dziedziny życia. Jak praktycznie korzystać z tej Wiedzy w codziennym życiu.

13 NIEBIOS, a w tym 7 DNI STWARZANIA i 6 NOCY , oraz co te informacje nam dają. TRANSFORMACJA Świadomości człowieka przez 9 PODŚWIATÓW -ŚWIATY RÓWNOLEGŁE

W jakim miejscu znajduje się ludzkość i Planeta Co to jest PRZEJŚCIE i jak będzie się odbywało. Co to jest PUNK ZERO i co nam przyniesie.

ROK 2012 PRAWDA czy FAŁSZ ?...

ILUZJA jako SEN TEGO ŚWIATA.

II DZIEŃ
Wiedza o ŚWIĘTYM KALENDARZU MAJÓW T Z O L K I N
Uinale i Treceny, czyli krótkie fraktale czasowe - jak je odczytywać i jak z nich KORZYSTAĆ na co dzień.

Omówienie 20 PIECZĘCI i 13 TONÓW STWORZENIA . Świadome, bez walki, poddanie się Boskim Rytmom Ewolucji.

Nauka OBLICZANIA I ROZPISYWANIA WŁASNEGO DRZEWA ŻYCIA

Odczytywanie PROGRAMU DUSZY na to życie.
Przez istniejącą cykliczność, ciągle przerabiamy TEN SAM SWÓJ PROGRAM. Dlatego nie ma sensu uciekać od niego, tylko go
DOKŁADNIE POZNAĆ i TRANSFORMOWAĆ zaczynając pracę OD SIEBIE. Wtedy WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA wokół NAS. Odczytywanie WYNIKU z którym DUSZA TU przyszła i co nam to daje
WYNIKU do którego DUSZA ZMIERZA i w jaki sposób to osiągnąć. POZNANIE SWOICH ZADAŃ, które każdy z nas ma TU do wykonania .
UŚWIADOMIENIE SOBIE SENSU własnego ŻYCIA. Odpowiedzenie sobie na pytanie: czy mam do transformacji szczególną SWOJĄ lub RODZINY KARMĘ , daje to odpowiedź na wiele pytań dotyczących zdrowia, relacji rodzinnych, finansów... Jaki mam POTENCJAŁ, i dlaczego z niego nie korzystam ?

KIM JESTEM, SKĄD, PO CO i DOKĄD ZMIERZAM ?
Na te i wiele innych pytań , wątpliwości będziecie mogli odpowiedzieć sobie uczestnicząc w/ w warsztatach.

Zapisy i kontakt 501 821 052
ilość miejsc ograniczona.

Z A P R A S Z A M Y.

Powrót do Warsztaty
zaloguj