Film dokumentalny o Majach i ich kontakty z obcymiLOS ANGELES (TheWrap.com) - Według pracownika Meksykańskiego rządu i twórcy filmu, nowy dokument odnośnie cywilizacji Majów dostarczy dowodów na ich kontakty z obcymi.

'Revelations of the Mayans 2012 and Beyond', który na razie jest w produkcji będzie traktował o tym, że Majowie mieli kontakt z istotami pozaziemskimi, powiedział 'TheWrap' producent Raul Julia-Levy.

Meksyk ujawni starożytne pisma, artefakty i ważne dokumenty, które będą dowodem na spotkania z obcymi. Wszystkie informacje będą potwierdzone i podtrzymane przez archeologów. Powiedział Julia-Levy, syn aktora Raul'a Julia'i.

W wywiadzie dla TheWrap, Luis Augusto Garcia Rosado, minister turystyki meksykańskiego stanu Campeche powiedział, że pojawiły się nowe dowody, wskazujące na relacje Majowie-Obcy, wspierane przez tłumaczenia pewnych starych pism, które to rząd utrzymywał w sekrecie w podziemnych 'bunkrach'.

Rosado wspomniał także, w rozmowie telefonicznej, o lądowiskach sprzed 3000 lat, które usytuowane są w dżungli.

Raul-Julia twierdzi, że istnieją dowody na to, że Majowie planowali prowadzić (wspierać) Ziemię przez tysiące lat, jednak byli zmuszeni się ulotnić zaraz po inwazji 'ludzi o złych intencjach', zostawiając dowody swojego zaawansowania.

'Meksykański rząd nie pozostaje przy tym stanowisku dla samego siebie - we wszystkim, co mówimy, chcemy je podtrzymywać', powiedział.

Reżyserem filmu będzie Juan Carlos Rulfo, który wygrał 'Humanitas Prize' (nagroda przyznawana za film lub program telewizyjny zrealizowany w celu obrony ludzkiej godności, szacunku i wolności- przyp. od aut.) za 'Tych którzy pozostali' i 'Sundance Grand Jury Prize for International Documentary ' (główna nagroda na Festiwalu Sundance za międzynarodowy film dokumentlny- przyp. od aut.) za 'In the Pit' w 2006 roku. Juan Diego Rodriguez Gonzalez będzie gwatemalskim producentem wykonawczym, zaś p.w. z Mexyku będzie Eduardo Vertiz.

Oczywiście, oni wszyscy oczekują od widzów potraktowania tego filmu poważnie, ponieważ wiadomości, które mają być zakomunikowane mają kluczowe znaczenie dla przetrwania rasy ludzkiej, podkreślił Julia-Levy.

Gdy Julia-Levy, producent Ed Elbert i koproducent Sheila McCarthy ogłaszali w sierpniu, że Meksyk będzie współpracował przy tworzeniu ich filmu, byli bardzo ostrożni w twierdzeniach odnośnie obcych dlatego, że, jak przyznaje Julia-Levy, powiedziano im by niczego nie ujawniać.

Także Rosado omijał wszelkie pytania o kontakt z obcymi i powiedział, że jego kraj po prostu oferował twórcom filmu dostęp do dotychczas nieprzebadanych terenów, na których żyli Majowie w Calakmul. Teraz, nie tylko Rosado zmienił swoje nastawienie, ale także rząd Gwatemali przyłączył się do projektu udostępniając nowe artefakty i niedawno odkryte budowle.

Podczas gdy rząd Gwatemali nie oferuje informacji o obcych, przyłączył się do Meksyku we wspieraniu projektu. 'Gwatemala, tak jak Meksyk, jest kolebką zaawansowanej już cywilizacji Majów. I tak jak Meksyk, trzymała w sekrecie prowokacyjne odkrycia archeologiczne i wierzy, że teraz nadszedł czas by wystawić te informacje na światło dzienne w nadchodzącym filmie', oświadczył Gwatemalski minister turystyki Guillermo Novielli Quezada. Powiedział także, że jego kraj współpracował z twórcami filmu dla dobra ludzkości.

Raul-Julia twierdzi, że rozkaz współpracy przyszedł prosto od prezydenta kraju Alvaro Colom Caballero.

Gwatemala jest miejscem występowania wielu pre-Kolumbijskich osad Majów w Mirador Basin włączając rozległe i wysoko zorganizowane miasto El Mirador. Co ciekawe: minister Quezada jest cytowany jako odnoszący się do "Mirador', największej piramidy na świecie". Jednak Mirador nie jest nazwą piramidy. Jest to nazwa całej osady, która zawiera kilka piramid, z największą z nich La Danta - fakt, który uważalibyśmy, że gwatemalski minister powinien znać.

Produkcja "Revelations of the Mayans 2012 and Beyond" rozpocznie się 15 listopada, a premiera kinowa planowana jest na późny rok 2012, przed końcem kalendarza Majów. Podczas gdy scenariusz Sądu Ostatecznego skupia się na dacie 21 grudnia 2012 - końcu kalendarza Majów, wielu uczonych wskazuje, że ów kalendarz resetuje się po prostu, by zacząć nowy cykl na kolejne 5126 lat.

Tłumaczenia dokonał KONRAD CZARKOWSKIJak z powyższych artykułów i WIEDZY MAJÓW wynika, NIE JEST TO KONIEC ŚWIATA, lecz ZAKOŃCZENIE EWOLUCYJNEGO CYKLU, dające nam, poprzez TRANSFORMACJĘ ŚWIADOMOŚCI [ do KOSMICZNEJ włącznie ], wzniesienie się wyżej...na szczyt 9-cio stopniowej Piramidy. Związana jest z tym, jak zawsze, NATURALNA WERYFIKACJA ludzi , w zależności od wyboru ŚWIATŁA , czy CIEMNOŚCI...

Każdy przez POSZERZANIE swojej ŚWIADOMOŚCI, otwieranie CZAKRAMU SERCA, przejawiających się w postawie, myślach, działaniu...
DOKONUJE ŚWIADOMEGO WYBORU, a właściwie swojego ZBAWIENIA.
My NIE MAMY ZBAWIAĆ tego kruchego, zniszczalnego, materialnego świata, tkwiącego dla naszej nauki w ŚWIĘTYM DUALIŹMIE, jak mówią Majowie.
My przez WSPÓŁODCZUWANIE KAŻDEJ CZUJĄCEJ ISTOTY i całej BIOSFERY, mamy zadanie - RAZEM, przez WSPÓŁPRACĘ i DZIELENIE SIĘ TWORZYĆ NOWY ŚWIAT.
Bo, jak mówi DON ALEJANDRO PEREZ, jesteśmy Kwiatami tej samej MATKI ZIEMI...Różnimy się jedynie kolorami, wielkością...
Lecz pijemy tę samą wodę, oddychamy tym samym powietrzem MATKI ZIEMI...Jesteśmy sobie równi...Jestesmy JEDNOŚCIĄ. Jesteśmy Dziećmi tej samej TERRA GAJI czyli Ziemi.
Obowiązkiem i zadaniem KAŻDEGO z nas jest DBAĆ o NIĄ....
Zadaniem każdego jest SŁUŻYĆ BOGU, LUDZIOM i CAŁEMU STWORZENIU....niosąc z Miłością POMOC...
Dlatego nadszedł czas, który przynosi ROZPAD starych struktur, bazujących na wykorzystywaniu człowieka przez człowieka...
Rozpad struktur, dogmatów, trzymających ludzi w NIEŚWIADOMOŚCI i LĘKU...

DON ALEJANDRO PEREZ OXLAJ, GŁOWA STARSZ|YZNY MAJÓW, OJCIEC DUCHOWY OBU AMERYK, STRAŻNIK STAROŻYTNEJ WIEDZY MAJÓW, mówi : NIE LĘKAJCIE SIĘ...Już kilka razy przechodziliśmy zakończenia CYKLI EWOLUCYJNYCH...
Każdy kto żyje zgodnie z WŁASNYM PRZEZNACZENIEM, w zgodzie z samym sobą, w UCZCIWOŚCI wobec SIEBIE i INNYCH, może SPAĆ SPOKOJNIE.
Nie dajcie się zwieść CHAOSOWI. Bądźcie CZUJNI, UWAŻNI, WSŁUCHUJĄCY SIĘ w WEWNĘTRZNY GŁOS - a będziecie WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU i WE WŁAŚCIWYM CZASIE...czego nam WSZYSTKIM z Miłością życzę.

Beata OhryzkoOstatnia nasza rozmowa, z pomocą naszego przyjaciela Konrada, z RAULEM JULIA, producentem filmu DOKUMENTALNEGO o kontaktach Starożytnych Majów z innymi CYWILIZACJAMI POZAZIEMSKIMI, przyniosła informację, że ok. 3 tygodnie temu miało miejsce spotkanie DONA ALEJANDRO PEREZ OXLAJ i Prezydenta GWATEMALI z RAULEM JULIA i jego filmową ekipą, podczas którego zostały przekazane przez Ojca Duchowego obu Ameryk DONA ALEJANDRO i Jego Starszyznę, NIEZBITE DOWODY o w/w kontaktaktach. Ten bezcenny, tak długo ukrywany Materiał zostanie włączony i będzie stanowił bazę fundamentalną, powstającego obecnie DOKUMENTALNEGO filmu na powyższy temat, o którym szeroko piszemy na naszej stronie.
Prace odbywają się zgodnie z planem, choć z dużą ostrożnością. Będziemy informować na bieżąco.Powrót do Informacji ze świata
zaloguj