Aktualny UINAL 3 - aktualna Trecena AJAJPU 1- ŚWIATŁO w Tonie STWORZENIA 1, rozpoczyna nową, kolejną Trecenę, stając się równolegle pomostem Boskiego Światła przenoszącym nas do 3 -iego UINALA AKTYWNOŚCI. Zawiaduje nim Boska Energia WODY i NARODZIN. Od dnia 24.08.12 IMOX 2, będzie bardzo mocno pobudzana nasza prawa półkula mózgu. Ta medytacyjna, modlitewna, kontaktująca nas z Bogiem.
Dzięki niej mamy kontakt z Czasem Pionowym, czyli z TERAZ, a TERAZ jest w SERCU każdego z nas. Bo ŚWIADOME BYCIE w TERAZ, to BYCIE w CHRYSTUSIE w nas. Właśnie ten cudowny i niezwykły czas, choć dla wielu może wstrząsowy, rozpoczyna AJPU 1, przynosząc nam wielką SIŁĘ i MOC. To jak pierwszy bieg w samochodzie, tak bardzo potrzebny, aby podjechać na górę... Warto skorzystać i nie przegapić tej Boskiej Pomocy, kochającego nas BOGA- OJCA... wskrzeszając w sobie WDZIĘCZNOŚĆ za "ŚWIATŁO ŻYCIA, ZA JAWNOŚĆ KRÓLESTWA, za STRAWĘ POWSZECHNĄ..." i za JAM JEST w KAŻDYM z nas które jest częścią BOGA - OJCA. warto pamiętać, że wdzięczność, dziękczynienie, otwiera Bramy Niebios....

Warto pamiętać, że naszą JEDYNĄ funkcją jest STANIE się ŚWIATŁEM ŚWIATA. Oto po co TU JESTEŚMY. JESTEŚ Światłem Świata, Bóg na Tobie zbudował swój PLAN ZBAWIENIA. Jedyną KAŻDEGO funkcją, jako ŚWIATŁA ŚWIATA JEST PRZEBACZENIE. Miłość NIE ŻYWI uraz. "MOJE urazy SKRYWAJĄ we mnie ŚWIATŁO ŚWIATA".

Gdy pozwolisz wszystkim swoim urazom PRZEMINĄĆ, poznasz, że JESTEŚ DOSKONALE BEZPIECZNA/Y. Kiedy wyzbędziesz się wszystkich swoich uraz , PRZEBUDZISZ SIĘ do SWOJEGO JAM JEST. Każdy z nas MA WOLNĄ WOLĘ i może zadecydować: MOJĄ WOLĄ JEST NIECH NASTANIE ŚWIATŁO ŚWIATA. Do KAŻDEGO, którego chcesz atakować, lub który Ciebie atakuje, powiedz w sercu, jeśli taka twoja wola: CHCIAŁ/ABYM WIDZIEĆ CIĘ (imię) JAKO MOJEGO PRZYJACIELA, ABYM MÓGŁ/MOGŁA PRZYPOMNIEĆ SOBIE, ŻE STANOWISZ CZĘŚĆ MNIE I WRESZCIE POZNAĆ SAMĄ SIEBIE.

Jeżeli będziesz żywić TĘ urazę, Światło Świata będzie przed tobą UKRYTE.

Bądźmy świadomi, że weszliśmy w bardzo aktywny 3 Uinal AKTYWNOŚCI oczym pisałam już wcześniej. Od dnia 05 września 2012 rozpoczęła się Trecena AJ.

Dnia 04.09.2012 E w Tonie 13 zakończyło Trecenę AJPU- ŚWIATŁO. Boskie Energie tego dnia pokazały każdemu, otwartemu człowiekowi, jego ŚWIĘTĄ ŚCIEŻKĘ ŻYCIA. Jego Przeznaczenie... 13 Ton Stworzenia - KOSMICZNY TON PRZEKSZTAŁCEŃ, pokazał, poprzekształcał, u opornych nawet w sposób drastyczny... i udoskonalił w nas to, co pomoże nam stawać się Emanacją ŚWIATŁA CHRYSTUSA. Energie tego dnia uaktywniły również i nadały ciąg dalszy, "historii", wydarzeniu , które pojawiło sie w naszym życiu 27.08.2012 - KAT 5 - PUŁAPKA, PAJĄK, a chwilowo zakończyło się dnia 31.08.2012 - QANIL 9, lub w dniu 02.09.2012 - TZI 11. Od 4.09.2012 jesteśmy w dalszym jego ciągu... Dnia 05.09.2012, pieczęć AJ 1 rozpoczęła nowe 13 dni... Trecenę AJ, w której mamy z kruchej łamliwej trzciny, stać się silną Laską człowieka uduchowionego... Po uprzednich, w nas, konfrontacjach ciemności ze Światłem, nastał czas 13 dni, budzenia "śpiacego Olbrzyma" w sobie... Znak AJ przynosi ZWYCIĘSTWO nad ciemnościa wszelkiego rodzaju... Przynosi ZMARTWYCHWSTANIE, dla tych, którzy są gotowi na zmiany... ten dzień, jak i pozostałe dni Treceny - do 17.09.2012, jest czasem ODNOWY, oczyszczania, odradzania się, stabilności. Trecena ta będzie wspierać nas, w stałym wzrastaniu naszej Istoty, naszej egzystencji, jak i naszego rozwoju duchowego, w celu osiagnięcia pełni życia. Jezeli, po Trecenie AJPU- ŚWIATŁA, wyciągniemy mądre wnioski, ulegając wewnętrznym PRZEMIANOM, Boska Energia AJ 1 , będzie obdarowywać ŁASKĄ nasze PRZEZNACZENIE, nasz LOS... Jednak, zanim TO nastąpi, będą towarzyszyły nam wzloty i upadki, jednak często , szczególna DUCHOWOŚĆ... Przez te 13 dni, będziemy mobilizowani, do wyjścia z iluzorycznego uwięzienia w "dramacie życia". Jesli nie wyjdziemy wyzwaniom na przeciw, możemy doprowadzić się do kolejnych iluzji, złości, a nawet szaleństwa... Boskie Energie AJ 1 spowodują zejście na Ziemię coraz potężniejszych ENERGII CHRYSTUSA...nazywają się bowiem, "DOSTAWCĄ ŚWIATŁA"... Każdy z 13 stu dni Treceny AJ, będzie konfrontował nas z zadaniami Znaku AJ...

I ja z Miłością Życzę pięknej głębokiej samorealizacji, spełnienia...
Beata Ohryzko
zaloguj