Starożytna sztuka UZDRAWIANIA wszystkich sfer życia
W celu powiększenia proszę kliknąć na ulotce


Zapraszam na WARSZTATY z pogłębionej Wiedzy Odblokowywania, Uzdrawiania, Uaktywniania 6 Głębin – Poziomów w nas,26 Centrów Energetycznych, jak i kanałów energetycznych, łączących je, przez stymulację STRUMIENI BOSKIEJ ENERGII w nas.

Dzięki układaniu rąk na odpowiednie miejsca ciała, korzystając z zapisu Kosmicznej Genetyki w naszych dłoniach, wyszłam z Prowadzeniem Bożym, po powrocie z Gwatemali, ocierając się o śmierć, z bardzo ciężkiej i długiej choroby, którą konsylia lekarskie uznały za NIEULECZALNĄ.

Stymulując, możesz uzdrowić siebie na WSZYSTKICH poziomach i pomóc innym.

Kiedy matka stymuluje na sobie – uwalnia również swoje dzieci. Zachodzą również zmiany w najbliższej naszej Rodzinie.

Na warsztatach poznajemy Wiedzę zaznaczoną w tytule i treści mojego wykładu [ na STRONIE GŁÓWNEJ], i praktykujemy Ją na naszym ciele. SZCZEGÓŁOWIEJ: Uwolnij ŚWIADOMIE i BEZPIECZNIE swoją karmę, zapisaną w postaci emocji- uczuć w Twoich 6 GŁĘBIACH- POZIOMACH. “Ubocznym skutkiem” jest ZDROWIE Twojego ciała, wyciszenie i klarowność Twojego umysłu, oraz otwieranie się Twojego Serca.

Emocja, to UCZUCIE, uczucie to ENERGIA. “ To piękne uczucia barwią nas coraz piękniejszymi barwami.” Negatywne natomiast, nagromadzone latami przez doświadczanie różnych wydarzeń w naszym KOLE NARODZIN i ŚMIERCI [Inkarnacji], nieuwalniane, KOSTNIEJĄ w nas, tworząc blokady przez które, nie może swobodnie płynąć BOSKA KOSMICZNA ENERGIA co manifestuje się chorobami, dolegliwościami, wypadkami i problemami.

Na zajęciach odbywa się nauka odblokowywania wszystkich Strumieni Energii FUNKCJONALNEJ WSZYSTKICH NARZĄDÓW i 6 POZIOMÓW w nas, we wszystkich sferach naszego życia.

Dzielę się wiedzą o GŁÓWNYM – CENTRALNYM Strumieniu Energii, który zaopatruje nas w życiodajną siłę. Płynie nim UNIWERSALNA Energia Boska. Może zostać upośledzony na wskutek naszego sposobu myślenia i życia. Przez właściwą jego stymulację możemy go “odbudować”, co daje nam ponowne, całkowite “zasilanie “i BYCIE w HARMONII ze ŹRÓDŁEM.

Poznajemy STRUMIENIE OPIEKUŃCZE, tzw KOSMICZNA INTELIGENCJA w naszym ciele. Pomagają nam w powstawaniu ZDOLNOŚCI do myślenia i ROZRÓŻNIANIA . Harmonizują też nasze myśli. Pokazują, która część ciała jest zablokowana, i jak przywrócić jej HARMONIĘ.

Kolejne to STRUMIENIE PRZEKAŹNIKOWE, które są PRZEKAŹNIKIEM UNIWERSALNEJ ENERGII HARMONIZUJĄCEJ.
Wprowadzają one WSZYSTKO w RUCH, nie tylko w naszym ciele, lecz również we Wszechświecie. Przynoszą wieczną zmianę i PRZEPŁYW ŻYCIA.
Emocje- uczucia chcą płynąć.A zastałe i zaskorupiałe uczucia i myśli utrwalają się w NASTAWIENIA, które są główną przyczyną DYSHARMONII w energiach funkcjonalnych naszego organizmu.

Wszystko, co nas INTELEKTUALNIE, EMOCJONALNIE i FIZYCZNIE wytrąca z równowagi, może zostać ZHARMONIZOWANE przez stymulację STRUMIENI PRZEKAŹNIKOWYCH.

Stymulacja ich, uwalnia od skostniałej postawy, która jest PODSTAWĄ DŁUGOTRWAŁYCH PRZEWLEKŁYCH SCHORZEŃ. Łącznie z trudnościami z oddychaniem.

Uczestnicy poznają również 12 STRUMIENI BOSKIEJ ENERGII FUNKCJONALNEJ , połączonej z 12 NARZĄDAMI i jak z nimi pracować. Poznają również, jak stymulować przepływ Strumieni Boskiej Energii, aby np. odbudowała kości, mięśnie, oczyszczała krew , uaktywniała mózg,oczyszczała skórę, udrażniała żyły, pomagała ruszyć do przodu, kiedy nagle stanęliśmy... itd.
Uczestnicy dowiadują się, jak oddziaływają blokady, na nasze zdrowie psychiczne, mentalne, emocjonalne i duchowe. Jak pracować z nimi.

Następnie 6 GŁĘBI i jakie narządy, któremu POZIOMOWI są przynależne. Jak je odblokowywać , oczyszczać, uaktywniać i jak z nimi pracować.

Rozmieszczenie 26 CENTRÓW ENERGETYCZNYCH po jednej i po drugiej stronie naszego ciała.

Jakie choroby, stany psychiczne i emocjonalne, powodują ich blokady...Jak pracować z nimi, aby np. złość zamienić w kreatywność , smutek i rozpamiętywanie w radość i sens życia... Jak pracować z nimi, aby działały bez zarzutu, przynosząc zdrowie, spokój, harmonię...

Warsztaty trwają 2 x po dwa dni, aby była CAŁOŚĆ . Można je rozdzielić. Osoby, które mają Drzewa Życia dowiadują się z zapisu w Nich , z którymi STRUMIENIAMI Boskiej Energii , Centrami i Poziomami najlepiej jest dla nich zacząć pracę, aby uniknąć chorób,lub jeśli już są, wyjść z nich ŚWIADOMIE , ROZPOZNAJĄC i USUWAJĄC przez stymulację , daną PRZYCZYNĘ , wzmacniając również układ immunologiczny. Mając Tę Wiedzę można wyjść z wielu groźnych chorób, jak i zapobiegać im, przez ŚWIADOMĄ KONKRETNĄ , INDYWIDUALNĄ ,PRACĘ ZE SOBĄ, w czym niezwykle pomaga nam zapis w Świętym Kalendarzu Majów.

Zapraszam także do lektury artykułu znajdującego się w zakładce Aktualnościach

W razie pytań jestem do dyspozycji pod telefonem 501 821 052 Z Miłością Beata Ohryzko

Powrót do Warsztaty
zaloguj